Rakieta tenisowa HEAD GRAPHENE TOUCH INSTINCT

Rakieta tenisowa HEAD GRAPHENE XT INSTINCT debiutowała na rynku w 2015 roku, co oznacza, że przyszedł czas na odświeżenie linii i wprowadzenie nowej kolekcji. Już za kilkanaście dni nastąpi oficjalna światowa premiera.

Co nowego tym razem przygotowali inżynierowie Head z Austrii? Tego dowiemy się już wkrótce. Tymczasem przedstawimy Wam w telegraficznym skrócie, czego możecie się spodziewać po nowej kolekcji INSTINCT.

Kolejna odsłona rakiet tenisowych HEAD GRAPHENE INSTINCT to przede wszystkim całkowicie nowa seria oferująca większy sweet spot dla bezwysiłkowej mocy oraz nową technologię GRAPHENE TOUCH dla idealnego czucia przy zmniejszonych wibracjach.

W kolekcji rakiet do tenisa HEAD GRAPHENE TOUCH INSTINCT znajdziemy cztery modele seniorskie oraz jeden juniorski.

Zupełną nowością w serii rakiet HEAD INSTINCT będzie HEAD GRAPHENE TOUCH INSTINCT ADAPTIVE. Dzięki zastosowanej w rakiecie tenisowej technologii ADAPTIVE gracz może spersonalizować jej parametry według własnych potrzeb. Do rakiety GRAPHENE TOUCH INSTINCT ADAPTIVE dedykowany jest zestaw ADAPTIVE TUNING KIT INSTINCT, dzięki któremu zawodnik może zmienić wagę rakiety, układ strun i UWAGA nawet długość ramy. Wszystkie zmiany parametrów technicznych można przeprowadzić w kilku łatwych dla każdego krokach.


W gamie rakiet z rodziny HEAD GRAPHENE TOUCH INSTINCT znajdą się również modele znane z poprzednich lat czyli:

  • HEAD GRAPHENE TOUCH INSTINCT MP
  • HEAD GRAPHENE TOUCH INSTINCT S
  • HEAD GRAPHENE TOUCH INSTINCT LITE

W całej kolekcji nie zabraknie również termobagów, plecków tenisowych i odzieży tenisowej HEAD idealnie komponującej się kolorystycznie z nowymi rakietami do tenisa. Dedykowanym naciągiem dla rakiet z kolekcji INSTINCT jest monofilamentowy naciąg tenisowy HEAD LYNX, zbudowany z nowej mieszaniny kopolimerowej, w połączeniu z nową technologią GRAPHENE TOUCH  zapewni graczowi idealne czucie i kontrolę.

Pierwsze rakiety tenisowe z nowej kolekcji HEAD GRAPHENE TOUCH INSTINCT w naszym sklepie tenisowym sportclub.com.pl będą dostępne już 19 stycznia 2017 roku.

pixel