Rakieta tenisowa HEAD Graphene Touch Speed

PREMIERA - HEAD przedstawia udoskonalenie czołowej technologii w branży: GRAPHENE TOUCH.

 
Każda generacja technologii Graphene sprawia, że gra jest jeszcze szybsza, a Novak Djokovic i Andy Murray oraz tenisiści na całym świecie zyskują przewagę nad swoimi przeciwnikami. Odczasu premiery technologii w 2013 roku, zawodnicy grający rakietami HEAD Graphene i HEAD Graphene XT wygrali aż 10 z 15 turniejów Wielkiego Szlema (do US Open 2016) i 20 z 32 turniejów ATP World Tour Masters 1000 (do turnieju Internazionali BNL d’Italia 2016). Teraz, ta przełomowa technologia przechodzi kolejną ewolucję: przeprojektowany materiał Graphene Touch łączy moc płynącą z zastosowania Graphene z jeszcze lepszą redukcją wibracji
powstałych przy uderzeniu. W rezultacie otrzymujemy niebywałe czucie i czysty dźwięk.

 Od samego początku innowacyjna technologia Graphene, dzięki rozłożeniu masy rakiety w najbardziej newralgiczne miejsca, dostarczała więcej mocy i manewrowości. Przez ostatnie lata ta rewolucyjna technologia pomagała zawodnikom HEAD w odnoszeniu ich najważniejszych zwycięstw i wygrywaniu kolejnych turniejów. Z idealnym poziomem mocy, HEAD zaczął przeprojektowywać najlżejszy i najmocniejszy materiał na świecie i dodał do budowy ramy wyjątkowy, tłumiący wibracje materiał. Rezultat to mniejsze wibracje rakiety dzięki szybszej redukcji drgań po kontakcie z piłką i niesamowite czucie, gwarantujące niepowtarzalne chwile na korcie. A wszystko to bez zmniejszania mocy płynącej z zastosowania Graphene, którą pokochali wszyscy tenisiści na całym świecie. Innymi słowy: poczuj moc jak nigdy dotąd.

Nowa kolekcja tenisowa HEAD GRAPHENE TOUCH SPEED dostępna w sklepie tenisowym www.sportclub.com.pl już 22 września 2016 roku.

pixel