Regulamin konkursu HEAD - uzupełnij dialog piłek tenisowych HEAD

REGULAMIN KONKURSU HEAD - UZUPEŁNIJ DIALGO PIŁEK TENISOWYCH HEAD

1. Organizatorem konkursu jest sklep internetowy sportclub.com.pl należący do Sport Club Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, 71-215, przy ulicy Łukasińskiego 114

2. Konkurs obowiązuje od wtorku 30.05.2017 od godziny 11:00 do wtorku 6.06.2017 do godziny 23.59.

3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na oficjalnym facebookowym profilu sportclub.com.pl do dnia 8.06.2017 roku.

4. Nagrodą w konkursie jest jeden, dowolnie wybrany przez zwycięzcę produkt marki HEAD. Nagrodę zwycięzca wybiera spośród produktów HEAD dostępnych w sklepie internetowym sportclub.com.pl  

5. Zadanie konkursowe polega na zaproponowaniu dialogu między dwoma piłkami tenisowymi marki HEAD – małej HEAD ATP i dużej HEAD JUMBO, oraz wklejeniu linka do produktu, który uczestnik chciałby wygrać.

6. Spośród wpisów w komentarzach pod grafiką konkursową zgłoszonych do konkursu, komisja powołana przez organizatora (w dwuosobowym składzie: przedstawiciel marki HEAD oraz przedstawiciel sklepu internetowego sportclub.com.pl) wybierze jej zdaniem najciekawszą rozmowę piłek tenisowych HEAD.

7. Każdy uczestnik konkursu może dodać tylko jeden wpis w komentarzu pod grafiką konkursową organizatora oraz wkleić jeden link z produktem marki HEAD, który chciałby wygrać.

8. Biorąc udział w konkursie uczestnik oświadcza, ze jest autorem wpisu, i że wyraża zgodę na opublikowanie go na stronie www.sportclub.com.pl oraz na profilach społecznościowych sklepu.

9. Po ogłoszeniu wyników konkursu osoba nagrodzona zobowiązuje są do zgłoszenia się do organizatora w celu podania adresu mailowego oraz danych adresowych do wysyłki nagrody.

10. Osoby nagrodzone zobowiązane są skontaktować się z organizatorem konkursu w przeciągu 7 dni od terminu ogłoszenia wyników.

11. Kontakt z organizatorem konkursu możliwy jest drogą mailową (pod adresem konkurs@sportclub.com.pl) lub telefoniczną (tel. 91 88 66 057 / 91 83 62 070) lub poprzez prywatną wiadomość wysłaną na facebookowy profil https://www.facebook.com/SportClubcompl/  

pixel