Babolat Pure Aero 2023

Babolat Pure Aero 2023 - kontroluj rotację

NIEZALEŻNIE, CZY JESTEŚ ZAWODOWCEM, CZY GRASZ W KLUBIE - W KOLEKCJI PURE AERO 2023 ZNAJDZIESZ MODEL DLA SIEBIE. KONTROLUJ TOPSPIN I WYKOŃCZ RYWALA PRECYZYJNYMI ZAGRANIAMI!

Puść wideo poniżej i dowiedz się wszystkiego o nowym Pure Aero: specyfikacji, technologiach i idealnej kombinacji do produkcji maksymalnego topspinu!TWÓJ PRZECIWNIK BĘDZIE MIAŁ POD GÓRKĘ

Dostęp do topspinu nigdy nie był prostszy! To dzięki połączeniu systemów FSI Spin (zoptymalizowany układ strun i diamentowy kształt grometów na godzinie 12 i 6 główki) oraz Aeromodular3 - ikonicznej dla Pure Aero, aerodynamicznej ramy.

DŹWIĘK ZWYCIĘSTWA

Zintegrowanie pomiędzy warstwami grafitu włókien naturalnego lnu i plastycznego elastomeru da Ci niesłychane czucie piłki. Systemy NF2 - Tech i SWX Pure Feel tłumią drgania, pozostawiając lekko stłumiony dźwięk uderzenia - coś, co zawodowcy lubią najbardziej.

BŁYSZCZ NA KORCIE

Carlos Alcaraz, Felix Auger-Aliassime, Leylah Fernandez - są dobrzy, a mają czas, by być jeszcze lepsi. Nowe Pure Aero to świeży design i błyszczące wykończenie. Ostrzeż rywali: gram na własnych warunkach!

PURE AERO 2023 + RPM ROUGH = MAKSYMALNA ROTACJA

Naciąg to silnik Twojej rakiety. Znalezienie odpowiednich strun jest tak samo ważne jak rakiety. Łącząc nowe Pure Aero z naciągiem RPM Rough o szorstkiej powierzchni tworzysz prawdziwą maszynę do rotacji.

KOLEKCJA PURE AERO 2023

rakieta tenisowa BABOLAT PURE AERO 2023

rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Junior 25 2023

torba tenisowa BABOLAT THERMOBAG X12 Pure Aero 2023

Plecak tenisowy hybrydowy Babolat Pure Aero 2023

pixel