Piłki tenisowe Head

Piłki tenisowe Head to doskonałej klasy piłki tenisowe i są dobrym wyborem dla graczy na każdym poziomie zaawansowania, łącząc w sobie uniwersalność z najwyższą jakością wykonania. Zaprojektowane z myślą o grze na różnych rodzajach nawierzchni, piłki te są cenione za swoją trwałość i doskonałe właściwości odbicia.

Piłki tenisowe Head – Modele dla każdego

Piłka do tenisa HEAD Championship i Head Team to dobre piłki tenisowe i jeden z najpopularniejszych modeli, idealny zarówno dla graczy klubowych, jak i tych, którzy cenią sobie grę rekreacyjną. Są to Z kolei piłka head serii Tour w tym piłka HEAD Tour XT flagowa piłka head to piłki, które dzięki swojej budowie i zastosowanej technologii zapewniają doskonałą wytrzymałość i są przeznaczone dla zaawansowanych graczy uczestniczących w turniejach.

Piłki tenisowe HEAD PRO są to piłki tenisowe seniorskie (homologacja itf ) wybierane przez zawodowców i zaawansowanych graczy dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Encore, która zwiększa ich trwałość, oraz filcu SmartOptik zapewniającego lepszą widoczność piłki na korcie. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości i niezawodności podczas każdego meczu.

Specjalne piłki tenisowe Head dla różnych grup wiekowych

Head dba również o młodszych graczy, oferując piłki tenisowe HEAD dla dzieci i piłki dla początkujących . Modele takie jak piłki tenisowe Head TIP Green, HEAD TIP ORANGE są to dobre piłki dla dzieci oraz dla początkujących, zapewniając odpowiednią miękkość i obniżoną prędkość lotu w stosunku do standardowych piłek tenisowych , co ułatwia naukę i rozwój techniczny najmłodszych.

Piłki tenisowe Head - wybór odpowiednich piłek tenisowych

Piłki Head dostępne są w różnych typach, w tym piłki ciśnieniowe , piłki bezciśnieniowe czy półciśnieniowe piłki tenisowe Head Reset, które łączą w sobie cechy piłek ciśnieniowych i bezciśnieniowych, oferując dobre czucie piłki przy jednoczesnym zachowaniu większej trwałości. To sprawia, że są one idealnym wyborem dla klubów i ośrodków treningowych. W naszym asortymencie znajdziesz także piłki tenisowe worek Head 72B TIP Green, które są doskonałe do intensywnych treningów i zajęć grupowych, oferując świetny stosunek jakości do ceny. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz piłek do treningu, meczów czy rozgrywek na różnych poziomach, Head oferuje piłki dostosowane do wszystkich wymagań i każdego rodzaju kortu. Piłki tenisowe Head Tour to profesjonalna piłka tenisowa i jest zgodna z normami ITF i stanowi wybór wielu profesjonalnych turniejów na całym świecie. Zapewniając doskonałą wydajność i trwałość, są one idealne dla wszystkich, którzy szukają niezawodnego sprzętu, który pomoże im osiągnąć sukces na korcie tenisowym.

pixel