Pokaż wszystkie
12

Naciągi, owijki, akcesoria tenisowe, pomoce trenerskie MSV

Mauve® Sports-MSV oHG to przedsiębiorstwo rodzinne, które rozpoczęło swoją działalność jako jednoosobowa firma w 2000 roku, a w 2014 roku przekształciło się w spółkę oHG, gdy dołączyło do niej drugie pokolenie. Przez lata firma przechodziła znaczące zmiany, ale zawsze pozostawała wierna swojej misji dostarczania wysokiej jakości produktów związanych z tenisem.

Historia marki MSV

Początkowo MSV stawiała sobie za cel dostarczanie różnorodnych produktów związanych z tenisem. Z czasem firma przeszła ewolucję, skupiając się głównie na naciągach i owijkach tenisowych. Koncentracja na rozwoju i dystrybucji wysokiej jakości produktów stała się kluczowym elementem strategii firmy.

Najlepsze naciągi tenisowe MSV

Naciągi tenisowe MSV cieszą się uznaniem w ponad 50 krajach na całym świecie, zdobywając pochwały od wiodących społeczności związanych ze strunami tenisowymi. Zarówno TennisMAGAZIN, jak i European Racquet Stringing Association (ERSA) wyrażają pozytywne opinie na temat produktów MSV.
Jednym z najpopularniejszych naciągów MSV jest ceniony Focus Hex, który zdobył aprobatę ponad 90% użytkowników, według badań przeprowadzonych w 2020 roku. Liczba miliona rakiet, na których został użyty ten naciąg wskazuje na jego ogromną popularność i zaufanie klientów.

Pomoce treningowe MSV

W 2017 roku firma MSV rozszerzyła swoją ofertę o maszyny do wyrzucania piłek tenisowych oraz inne pomocnicze urządzenia treningowe. W szczególności drewniane packi treningowe zdobyły duże uznanie, umożliwiając poprawę precyzji i techniki uderzeń. Dzięki temu MSV zapewnia kompleksowe wsparcie dla graczy, nie tylko poprzez wysokiej jakości naciągi, ale także innowacyjne narzędzia do treningu.
pixel