Owijki tenisowe

Owijki do tenisa i wibrastopy - Kompletne dopasowanie do Twojej rakiety

Owijki do tenisa i wibrastopy to kluczowe akcesoria dla każdego tenisisty, mające ogromny wpływ na komfort i jakość gry. W naszym internetowym sklepie tenisowym oferujemy szeroki wybór owijek tenisowych i wibrastopów tenisowych od renomowanych producentów takich jak Babolat, HEAD, Tecnifibre, Yonex, a także TOURNA GRIP/Unique. Nasza oferta zawiera min. wibrastop tenisowy, który znacznie redukuje niepożądane drgania rakiety, przyczyniając się do lepszego komfortu gry i zmniejszenia ryzyka kontuzji.

Wibrastop tenisowy - niezbędna ochrona i stylowy akcent

Wibrastop do rakiety tenisowej , znany również jako tłumiki drgań do rakiety tenisowej, są nie tylko praktyczne, ale i stylowe. Oferujemy wibrastopy w różnych kolorach i kształtach w tym wibrastopy tecnifibre , wibrastopy marki head, wibrastopy marki yonex które dodadzą indywidualnego charakteru Twojej rakiecie. W naszym asortymencie znajdziesz wibrastop silikonowy (wibrastop gumowy) w tym wibrastopy marki Babolat, wibrastopy marki Yonex, wibrastopy marki Wilson, oraz wibrastopy marki Head, które zapewniają skuteczną amortyzację wibracji i drgań rakiety tenisowej.

Owijki tenisowe - podstawowe i wierzchnie

Rozróżniamy dwa typy owijek: owijki bazowe do rakiety i owijki wierzchnie do rakiety tenisowej. Owijki bazowe zapewniają solidną podstawę dla dalszych warstw owijek, oferując amortyzację i absorpcję drgań. Z kolei owijki wierzchnie do rakiety tenisowej są cieńsze i zapewniają dodatkową przyczepność oraz lepszą kontrolę nad rakietą. Oferujemy owijki suche do rakiety tenisowej, które charakteryzują się wysoką absorpcją potu i zapewniają utrzymanie stabilnego chwytu nawet podczas intensywnego wysiłku.

Rodzaje owijek tenisowych - Właściwości i zastosowanie

Owijki tenisowe można podzielić na kilka kategorii, w zależności od ich właściwości i przeznaczenia:

Owijki lepkie

Są idealne dla graczy poszukujących maksymalnej przyczepności. Owijki lepkie zapewniają pewny chwyt rakiety, co jest kluczowe podczas intensywnej gry. Dzięki nim rakieta nie wyślizgnie się z dłoni nawet przy mocnych uderzeniach.

Owijki suche

Charakteryzują się zdolnością do absorpcji potu, zapewniając suchość dłoniom przez cały czas gry. Są idealne dla graczy, którzy borykają się z nadmierną potliwością dłoni, gwarantując komfort i stabilność chwytu.

Owijki mokre

Zapewniają nieco większą wilgotność chwytu, co jest preferowane przez niektórych graczy dla lepszego kontaktu dłoni z rakietą. Są mniej powszechne niż owijki suche, ale mają swoich zwolenników wśród zawodników ceniących sobie specyficzne uczucie chwytu.

Owijki pochłaniające pot

Są to specjalnie zaprojektowane owijki, które maksymalizują absorpcję wilgoci, zapewniając suchość i komfort gry nawet w najbardziej wymagających warunkach. Są idealne dla graczy, którzy potrzebują utrzymać dłonie suche przez cały czas gry.

Owijki poprawiające uchwyt rączki rakiety

Te specjalnie zaprojektowane owijki zwiększają przyczepność i stabilność rączki, co przekłada się na większą kontrolę nad rakietą i precyzję uderzeń. Są idealne dla graczy poszukujących lepszej kontroli nad rakietą w każdej fazie gry.

Wybór owijek tenisowych i wibrastopów

Wybór owijek tenisowych i wibrastopów do rakiet powinien być przemyślany i dostosowany do indywidualnych potrzeb gracza. Oferujemy owijki w różnych kolorach, które nie tylko poprawią wygląd Twojej rakiety, ale również zwiększą komfort gry. Wibrastopy tenisowe, zarówno wibrastopy silikonowe jak i wibrastopy gumowe, pełnią kluczową rolę w redukcji niepożądanych drgań, co jest szczególnie ważne dla graczy o wrażliwych stawach i mięśniach.

Polecamy - najlepsze owijki i wibrastopy do rakiet w naszym sklepie tenisowym

Posiadamy duży wybór, owijek i wibrastopów tenisowych, które są dostępne w naszym sklepie. Od najlepszych marek mamy owijki i wibrastopy marki Babolat, owijki i wibrastopy marki Yonex, owijki i wibrastopy marki Tecnifibre, oraz owijki i wibrastopy marki Head, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniając dobry uchwyt i skuteczną amortyzację wibracji i drgań rakiety tenisowej. Jednym słowem mamy wszystko, czego potrzebujesz, by maksymalnie wykorzystać potencjał swojej rakiety tenisowej. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym zawodnikiem, nasze produkty zapewnią Ci większą kontrolę, lepszy komfort gry i pomogą w osiągnięciu najlepszych wyników na korcie. Sprawdź naszą ofertę i złóż zamówienie już dziś!

 

pixel