Pokaż wszystkie
12

Rakiety tenisowe Yonex

Rakiety tenisowe marki Yonex to symbol najwyższej jakości i doskonałej precyzji, której źródłem jest japońska tradycja rzemieślnicza. Ta renomowana marka sportowa, znana z produkcji sprzętu do tenisa i badmintona, zdobyła uznanie na całym świecie dzięki swoim doskonałym produktom.
W aktualnej ofercie Yonex znajdują się trzy główne serie rakiet tenisowych: EZONE, VCORE i PERCEPT (która zastąpiła VCORE PRO). Seria EZONE wyróżnia się znacznym komfortem gry i potężnymi uderzeniami. Z kolei seria VCORE oferuje niezrównaną kontrolę, doskonałe czucie i zdolność do rotacji.YONEX PERCEPT to wyjątkowy produkt, który stanowi doskonały przykład doskonałej inżynierii. Posiada niezrównaną kontrolę i wyjątkowe cechy, które sprawiają, że staje się ona naturalnym przedłużeniem ramienia każdego gracza na korcie.
Wiele sławnych tenisistów profesjonalnych poleca rakiety tenisowe Yonex. Hubert Hurkacz, wschodząca gwiazda tenisa, wybiera VCORE PRO, podczas gdy Naomi Osaka stawia na EZONE. Inni znani gracze, tak jak „Stan the Man” Stan Wawrinka z VCORE Pro czy Angelique Kerber z VCORE, również ufają marce Yonex. W gronie zawodników, którzy wybierają rakiety Yonex, znajdują się także Francis Tiafoe, Nick Kyrgios, Denis Shapovalov, Caroline Garcia, Steve Johnson i wielu innych. Dodatkowo, Yonex może poszczycić się historią współpracy z legendami tenisa, takimi jak Martina Navratilova, Monica Seles, Arantxa Sanchez-Vicario, Martina Hingis i Richard Krajicek.
Dzięki swojemu świetnemu portfolio, Yonex pozostaje jednym z wiodących producentów rakiet tenisowych na świecie, a ich produkty są niezmiennie cenione przez profesjonalistów i amatorów. Jeśli szukasz doskonałej jakości i niezawodności, rakiety Yonex jest niezawodnym wyborem.
pixel