Rakiety tenisowe Babolat

Doskonałej jakości rakiety tenisowe Babolat to sprzęt, po których chętnie sięgają dzieci i juniorzy, zawodnicy w klubach też profesjonalni gracze. Tym samym marka może się pochwalić tym, że największe światowe sławy korzystają właśnie z produktów sygnowanych rozpoznawalnym logo. A to wszystko dzięki rewelacyjnym projektom, doskonałej jakości materiałom, a także systemom, które niwelują drgania i wzmacniają siłę uderzenia. Bez problemu z bardzo różnorodnej oferty można więc dopasować rakiety tenisowe Babolat, jakie oferujemy na sportclub.com.pl, do swoich potrzeb, stylu gry, poziomu zaawansowania oraz indywidualnych cech. Marka znana jest z tego, że gwarantuje moc i pełną kontrolę nad każdym urządzeniem. Wśród flagowych modeli wymienia się na przykład Pure Drive, Pure Strike i Pure Aero.

Jaką rakietę tenisową wybrać?

Każda rakieta tenisowa Babolat jest projektowana w oparciu o wiedzę, doświadczenie, świadomość ruchu tenisisty oraz sił, jakie działają na sprzęt. Poza tym marka do produkcji wykorzystuje tylko najlepsze materiały i dlatego można być pewnym, że będzie się po prostu osiągać coraz lepsze wyniki. Oczywiście kolekcje są podzielone dla graczy o różnym poziomie zaawansowania. Poza tym znaleźć można modele w rozmaitych przedziałach cenowych, a to sprawia, że bez problemu można dopasować sprzęt do swoich możliwości i na przykład od samego początku cieszyć się grą doskonałej jakości sprzętem. Praktyka pokazuje więc, że rakiety Babolat towarzyszą tenisistom od dzieciństwa aż do sportowej dojrzałości – od etapu początkującego aż do profesjonalnego. Sama marka staje się też wyróżnikiem tych osób, które poważnie myślą o tenisie i podchodzą do każdego treningu z należytym nastawieniem.

Najlepsze rakiety tenisowe Babolat

Rakiety francuskiej marki od lat rewolucjonizują tenisowy rynek. Sama firma działalność rozpoczęła pod koniec XIX wieku od produkcji naciągów tenisowych, natomiast od 25 lat wypuszcza na rynek rozmaite serie rakiet – dla dzieci i dorosłych oraz specjalistyczne torby, piłki, odzież i buty tenisowe. Poza tym w ofercie można również znaleźć profesjonalne maszyny do naciągania i akcesoria. Jak widać, to dość duża część bardzo popularnego obecnie rynku. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się rakiety do tenisa Babolat przeznaczone dla klubowych graczy. Tu znaleźć można opcje dla początkujących i średniozaawansowanych. Co istotne, wyglądem te modele przypominają profesjonalny sprzęt, więc od pierwszych chwil na korcie można poczuć się jak gwiazda, ale również trenować wykorzystując nowoczesne systemy. Bez problemu można oczywiście dopasować rakietę do konkretnych umiejętności i właśnie to jest kluczowym elementem szczególnie na początku przygody ze sportem. Tym samym rakiety tenisowe dla początkujących mają większą główkę, są lekkie, wykonane z granitu lub kompozytu grafitowego. Ten materiał jest również zalecany dla graczy średniozaawansowanych przede wszystkim dlatego, że doskonale pochłania drgania i oddaje energię. Tym samym ręka jest mniej zmęczona i podatne na kontuzje, a piłka zostaje mocniej zagrana. Zaawansowani gracze powinni także sięgać po cięższe modele, ponieważ będą one dawać pewniejsze uderzenia. Warto także wybierać rakiety z mniejszymi główkami, które dają większą kontrolę nad grą. Specjalnie dla najmłodszych są natomiast projektowane modele dziecięce i juniorskie, które zachwycają także rewelacyjnym designem. A to dobra zachęta, by iść na kolejny trening. Sprawdź, która z naszych propozycji będzie idealnym wyborem dla Ciebie lub Twojej pociechy.

pixel