Head Speed

MRUGNIJ OKIEM A
PRZEGRASZ

NOWA SERIA RAKIET SPEED GRAPHENE 360
Szybka gra wymaga szybkiej rakiety. Z zaawansowaną technologią Graphene 360, nowa seria rakiet Speed zapewnia niesamowitą stabilność i transfer energii pomiędzy rakietą a piłką. Jeżeli grasz szybko, gratulacje – Twoja gra stanie się jeszcze szybsza.

CECHY GŁÓWNE I TECHNOLOGIE

NOWA TECHNOLOGIA GRAPHENE 360

Zapewnia lepszą stabilność, umożliwia lepszy transfer energii pomiędzy rakietą a piłką i zwiększa moc

NOWA BUDOWA RAMY

Zaprojektowana z myślą o szybkiej grze

NOWA KONSTRUKCJA GROMETU

Dla dodatkowej mocy i kontroli podczas szybkich wymian

NOWY DESIGN

Przyciągająca wzrok kolorystyka w sercu rakiety

TECHNOLOGIA GRAPHENE 360

Technologia Graphene 360 to wyjątkowa budowa ramy rakiety i rozmieszczenie materiału Graphene w 4 strategicznych miejscach skupionych wokół główki rakiety. Dzięki temu rozwiązaniu rama została znacząco wzmocniona, jest bardziej stabilna, zapewnia lepszy transfer energii pomiędzy rakieta i piłką oraz zwiększa moc.

ZNAJDŹ IDEALNY MODEL DLA SIEBIE

Speed MP
kup teraz

LŻEJSZY NIŻ MODEL SPEED PRO, SPEED MP ZAPROJEKTOWANY ZOSTAŁ Z MYŚLĄ O TENISIŚCIE, KTÓRY OD RAKIETY OCZEKUJE ŁATWEGO PROWADZENIA I CZUCIA. WYPOSAŻONA W NOWĄ TECHNOLOGIĘ GRAPHENE 360 ZAPEWNIAJĄCĄ WIĘKSZĄ STABILNOŚĆ I LEPSZY TRANSFER ENERGII - A CO ZA TYM IDZIE DODATKOWĄ MOC. CAŁOŚCI DOPEŁNIA NOWY, WYJĄTKOWY DESIGN.

Speed MP lite
kup teraz

SPEED MP LITE ZOSTAŁ STWORZONY SPECJALNIE Z MYŚLĄ O MŁODYCH, AMBITNYCH TENISISTACH, KTÓRZY OCZEKUJĄ CECH MODELU MP W ŁATWIEJSZYM WYDANIU. WYPOSAŻONY W NOWĄ TECHNOLOGIĘ GRAPHENE 360 ZAPEWNIAJĄCĄ WIĘKSZĄ STABILNOŚĆ I LEPSZY TRANSFER ENERGII - A CO ZA TYM IDZIE DODATKOWĄ MOC, ORAZ W NOWY, WYJĄTKOWY DESIGN.

Speed S
kup teraz

SPEED S TO IDEALNA RAKIETA DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANEGO TENISISTY POSZUKUJĄCEGO SZYBKIEJ RAKIETY. WYPOSAŻONY W NOWĄ TECHNOLOGIĘ GRAPHENE 360 ZAPEWNIAJĄCĄ WIĘKSZĄ STABILNOŚĆ I LEPSZY TRANSFER ENERGII - A CO ZA TYM IDZIE DODATKOWĄ MOC, ORAZ W NOWY, WYJĄTKOWY DESIGN.

Speed lite
kup teraz

SPEED LITE IDEALNIE NADAJE SIĘ DLA TENISISTÓW ROZPOCZYNAJĄCYCH SWOJĄ PRZYGODĘ Z TENISEM I POSZUKUJĄ RAKIETY WYPOSAŻONEJ W NAJNOWSZE TECHNOLOGIE I NIEBANALNY DESIGN.

SPEED PRO
kup teraz
SPEED JR
kup teraz
SPEED JR25
kup teraz
SPEED 26
kup teraz
HEAD DJOKOVIC BACKPACK
kup teraz
HEAD DJOKOVIC 6R COMBI
kup teraz
HEAD DJOKOVIC 9R SUPERCOMBI
kup teraz
HEAD DJOKOVIC 12R MONSTERCOMBI
kup teraz
pixel