Rakieta tenisowa WILSON BLADE

Już niebawem do sprzedaży trafi kolejna odsłona kultowej rakiety do tenisa od Wilsona. Po hucznej i udanej premierze modelu Wilson Pro Staff teraz czas na bardzo popularną rakietę Blade.

Nowa rakieta tenisowa Wilson Blade została zaprojektowana dla szerokiej grupy tenisistów grających agresywnie. Model Blade jest bardzo lubianą i cenioną ramą wśród dobrze grających amatorów, ale również wśród zawodowców. Wielu zawodników i zawodniczek z czołowych miejsc rankingu WTA i ATP wybrało właśnie rakietę Wilson Blade, między innymi: Serena Wiliams, Milos Raonic, Gael Monfils, Madison Keys oraz David Goffin.

Inżynierowie Wilsona zaprezentowali cztery zupełnie nowe odsłony Wilson Blade. Dzięki temu będziemy mieli okazję wybrać dla siebie idealnie pasującą do naszego stylu gry rakietę spośród 8 modeli.


Zupełnymi nowościami będą:

  • Wilson Blade SW 104 Autograph Countervail – zawodnicza rakieta Sereny,
  • Wilson Blade 98 (18x20) Countervail,
  • Wilson 98S Countervail,
  • Wilson Blade 98 (16x19) Countervail.


COUNTERVIAL to innowacyjna technologia materiałowa użyta do budowy ramy nowej rakiety do tenisa Wilson Blade, dzięki której sprzęt zwiększa energię uderzenia, co przekłada się na mniejszą ingerencję mięśni i szybszą ich regenerację podczas gry.

Wygląd nowego Wilsona Blade’a robi wrażenie. Czarny, matowy kolor ramy i zielono-limonkowe wstawki od razu nastawiają do agresywnej gry. Wizualnie rakieta Wilson Blade jest mocno zbliżona do nowego Wilsona Pro Sraff.

Nowa rakieta tenisowa Wilson Blade dostępna w sklepie tenisowym www.sportclub.com.pl już w drugiej połowie listopada 2016 roku.

pixel