Regulamin konkursu - "JESTEM ISIA" rozmowa z Agnieszką Radwańską

1. Organizatorem konkursu jest sklep internetowy sportclub.com.pl należący do Sport Club Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, 71-215, przy ulicy Łukasińskiego 114

2. Konkurs obowiązuje od środy 11.10.2017 od godziny 9:00 do poniedziałku 16.10.2017 do godziny 23.59.

3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 18.10.2017 roku.

4. Nagrodami w konkursie są 4 zestawy dwóch książek (jedna książka dla osoby biorącej udział oraz druga książka dla oznaczonego znajomego) „Jestem Isia" Rozmowa z Agnieszką Radwańską.

5. Zadanie konkursowe polega na oznaczeniu w komentarzu pod postem konkursowym znajomego, którego chciałbyś obdarować książką „Jestem Isia" Rozmowa z Agnieszką Radwańską, oraz napisaniu dlaczego to właśnie tej osobie chciałbyś wręczyć książkę.

6. Spośród wpisów w komentarzach pod grafiką konkursową zgłoszonych do konkursu, komisja powołana przez organizatora wybierze jej zdaniem najciekawsze uzasadnienie.

7. Każdy uczestnik konkursu może dodać tylko jeden wpis w komentarzu pod grafiką konkursową organizatora oraz oznaczyć tylko jednego znajomego.

8. Biorąc udział w konkursie uczestnik oświadcza, że jest autorem wpisu, i że wyraża zgodę na opublikowanie go na stronie www.sportclub.com.pl oraz na profilach społecznościowych sklepu.

9. Po ogłoszeniu wyników konkursu autorzy wpisów nagrodzonych zobowiązują się do zgłoszenia się do organizatora w celu podania adresu mailowego oraz danych adresowych do wysyłki nagrody.

10. Osoby nagrodzone zobowiązane są skontaktować się z organizatorem konkursu w przeciągu 7 dni od terminu ogłoszenia wyników.

11. Kontakt z organizatorem konkursu możliwy jest drogą mailową (pod adresem konkurs@sportclub.com.pl) lub telefoniczną (tel. 91 88 66 057 / 91 83 62 070) lub poprzez prywatną wiadomość wysłaną na facebookowy profil https://www.facebook.com/SportClubcompl/  

pixel