Regulamin konkursu "Koszulka Wilson"

1. Organizatorem konkursu jest sklep internetowy sportclub.com.pl należący do Sport Club Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, 71-215, przy ulicy Łukasińskiego 114.

2. Konkurs obowiązuje przez 4 dni, piątku 31 lipca 2015 r. od godziny 10.00 do poniedziałku 3 sierpnia 2015 r. do godziny 18.00.

3. Nagrodami w konkursie są 3 koszulki polo Wilson Pro Staff z autografem Rogera Federera – wszystkie koszulki dostępne w rozmiarze L.

4. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest polubienie fanpage’a sportclub.com.pl oraz grafiki konkursowej.

5. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod grafiką konkursową wkleić link do filmiku z najlepszym według Was uderzeniem /zagraniem / akcją Rogera Federera podczas dowolnego meczu tenisowego.

6. Każdy uczestnik konkursu może podać tylko jedną odpowiedź.

7. Każdy uczestnik konkursu może wygrać tylko 1 koszulkę polo Wilson Pro Staff z autografem Rogera Federera.

8. W konkursie mogą wygrać maksymalnie 3 osoby wybrane przez jury sportclub.com.pl, które spełnią warunki konkursu i udostępnią najciekawszy filmik.

9. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone we wtorek 4 sierpnia 2015 r. na fanpage’u sportclub.com.pl po godzinie 10.00.

10. Po ogłoszeniu wyników konkursu osoby nagrodzone zobowiązane są do zgłoszenia się poprzez swoje konto Facebook na fanapage sportclub.com.pl w celu podania adresu mailowego oraz danych adresowych do wysyłki nagród.

11. Osoby nagrodzone zobowiązane są skontaktować się z organizatorem konkursu w przeciągu 7 dni od terminu ogłoszenia wyników.

12. Przystąpienie do konkursu oznacza pełne zwolnienie serwisu Facebook z odpowiedzialności przez każdego uczestnika.

13. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.

14. Wszelkie reklamacje, zastrzeżenia lub uwagi dotyczące konkursu mogą być składane w formie pisemnej i przesłane pocztą w terminie 14 dni od zakończenia konkursu na adres:

Sport Club Sp. z o.o.
ul. Łukasińskiego 114,
71-215 Szczecin.

15. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: /www.sportclub.com.pl/Regulamin-konkursu-Koszulka-Wilson-ccms-pol-1076.html

16. Przystąpienie do konkursu oznacza zgodę na powyższe warunki oraz zgodę na użycie imienia i nazwiska osób nagrodzonych podczas publikowania wyników konkursu.

pixel