Regulamin konkursu PEKAO SZCZECIN OPEN 2016

1. Organizatorem konkursu jest sklep internetowy sportclub.com.pl należący do Sport Club Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, 71-215, przy ulicy Łukasińskiego 114.

2. Konkurs obowiązuje przez 6 dni, od soboty 10 września 2016 r. od godziny 10.00 do czwartku 15 września 2015 r. do godziny 18.00.

3. Nagrodami w konkursie są:

Nagroda główna:
- dwa zaproszenia jednoosobowe VIP na mecz finałowy PEKAO SZCZECIN OPEN 2016 + transport Lexusem w obie strony w promieniu 100km od kortów

Nagrody dodatkowe:
- zaproszenie dla dwóch osób o wartości 150zł do EXOTIC RESTAURANTS
- ręcznik Lexus z autografem Agnieszki Radwańskiej

4. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie karty zgłoszeniowej lub wysłanie maila z odpowiedzą na adres: konkurs@sportclub.com.pl w terminie odbywania się konkursu oraz wrzucenie go do urny przy stoisku LEXUS znajdującym się na terenie rozgrywanego turnieju PEKAO SZCZECIN OPEN 2016.

5. Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie wypełnić pola karty zgłoszeniowej oraz odpowiedzieć poprawnie na pytanie konkursowe. „ Ile rakiet tenisowych Agnieszki Radwańskiej (Babolat Pure Drive Lite) odpowiada masie nowego modelu Lexusa RX 450h?”

6. Każdy uczestnik konkursu może podać tylko jedną odpowiedź.

7. Każdy uczestnik konkursu może wygrać tylko jedną nagrodę.

8. W konkursie mogą wygrać maksymalnie 3 osoby, które spełnią warunki konkursu oraz odpowiedzą poprawnie na pytanie konkursowe.

9. Z wszystkich poprawnych odpowiedzi nadesłanych drogą email oraz wrzuconych kart zgłoszeniowych do urny konkursowej powołana komisja przez organizatora konkursu wybierze 3 osoby, które zostaną nagrodzone.

10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w piątek 16 września 2016 roku po godzinie 12.00 na oficjalnym profilu facebook sportclub.com.pl

11. Po ogłoszeniu wyników konkursu osoby nagrodzone zobowiązane są do zgłoszenia się za pośrednictwem wiadomości prywatnej z fanpagem sportclub.com.pl w celu potwierdzenia tożsamości oraz odebrania nagród.

12. Przystąpienie do konkursu oznacza pełne zwolnienie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)

13. Wysyłając odpowiedź na pytanie konkursowe za pomocą email na adres konkurs@sportclub.com.pl uczestnik akceptuje postanowienia w regulaminie konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez SportClub Sp. z o.o. w celach konkursu oraz marketingowych. Uczestnik konkursu wyraża również zgodę na otrzymywanie informacji handlowej wysyłanej przez SportClub Sp. z o.o. w imieniu własnym oraz na zlecenie jej partnerów biznesowych.

14. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: https://www.sportclub.com.pl/Regulamin-konkursu-PEKAO-SZCZECIN-OPEN-2016-ccms-pol-1294.html

pixel