Regulamin konkursu - WILSON ULTRA

1. Organizatorem konkursu jest sklep internetowy sportclub.com.pl należący do Sport Club Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, 71-215, przy ulicy Łukasińskiego 114

2. Konkurs obowiązuje od 22.09.2017 do środy 27.09.2017 do godziny 23.59.

3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na oficjalnym facebookowym profilu sportclub.com.pl do dnia 29.09.2017 roku.

4. Nagrodą w konkursie jest rakieta tenisowa Wilson z kolekcji ULTRA, dowolnie wybrana przez zwycięzcę. Nagrodę zwycięzca wybiera spośród rakiet tenisowych WILSON ULTRA dostępnych w sklepie internetowym sportclub.com.pl  

5. Zadanie konkursowe: Napisz w kilku słowach czemu lubisz grać rakietami tenisowymi Wilson, oraz wklej link z naszego sklepu do rakiety tenisowej WILSON z kolekcji ULTRA, którą chciałbyś wygrać.

6. Spośród wpisów w komentarzach pod grafiką konkursową zgłoszonych do konkursu, komisja powołana przez organizatora (w dwuosobowym składzie: przedstawiciel marki WILSON oraz przedstawiciel sklepu internetowego sportclub.com.pl) wybierze jej zdaniem najlepszą odpowiedź.

7. Każdy uczestnik konkursu może dodać tylko jeden wpis w komentarzu pod grafiką konkursową organizatora oraz wkleić jeden link z rakietą tenisową WILSON ULTRA, którą chciałby wygrać.

8. Biorąc udział w konkursie uczestnik oświadcza, ze jest autorem wpisu, i że wyraża zgodę na opublikowanie go na stronie www.sportclub.com.pl oraz na profilach społecznościowych sklepu.

9. Po ogłoszeniu wyników konkursu osoba nagrodzona zobowiązuje są do zgłoszenia się do organizatora w celu podania adresu mailowego oraz danych adresowych do wysyłki nagrody.

10. Osoby nagrodzone zobowiązane są skontaktować się z organizatorem konkursu w przeciągu 7 dni od terminu ogłoszenia wyników.

11. Kontakt z organizatorem konkursu możliwy jest drogą mailową (pod adresem konkurs@sportclub.com.pl) lub poprzez prywatną wiadomość wysłaną na facebookowy profil https://www.facebook.com/SportClubcompl/  

pixel