Regulamin konkursu - "Wygraj Rakietę Nadala" z okazji 10. zwycięstwa Rafy w Roland Garros

1. Organizatorem konkursu jest Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha (Babolat Polska) oraz sklep internetowy sportclub.com.pl należący do Sport Club Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, 71-215, przy ulicy Łukasińskiego 114

2. Konkurs obowiązuje od poniedziałku 12.06.2017 do niedzieli 18.06.2017 do godziny 23.59.

3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na oficjalnym facebookowym profilu sportclub.com.pl do dnia 20.06.2017 roku.

4. Nagrodą główną w konkursie jest rakieta rakieta tenisowa BABOLAT PURE AERO. Nagrody pocieszenia to naciąg tenisowy BABOLAT RPM BLAST oraz piłki tenisowe BABOLAT ROLAND GARROS CLAY. Fundatorem nagród jest Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha (Babolat Polska).

5. Zadanie konkursowe: W komentarzu pod postem konkursowym pogratuluj Nadalowi 10 tytułu na Roland Garros.

6. Spośród wpisów w komentarzach pod grafiką konkursową zgłoszonych do konkursu, komisja powołana przez organizatora (w dwuosobowym składzie: przedstawiciel marki BABOLAT oraz przedstawiciel sklepu internetowego sportclub.com.pl) wybierze jej zdaniem najbardziej kreatywną odpowiedź na zadanie konkursowe.

7. Każdy uczestnik konkursu może dodać tylko jeden wpis w komentarzu pod grafiką konkursową organizatora.

8. Biorąc udział w konkursie uczestnik oświadcza, ze jest autorem wpisu, i że wyraża zgodę na opublikowanie go na stronie www.sportclub.com.pl oraz na profilach społecznościowych sklepu.

9. Po ogłoszeniu wyników konkursu osoba nagrodzona zobowiązuje są do zgłoszenia się do organizatora w celu podania adresu mailowego oraz danych adresowych do wysyłki nagrody.

10. Osoby nagrodzone zobowiązane są skontaktować się z organizatorem konkursu w przeciągu 7 dni od terminu ogłoszenia wyników.

11. Kontakt z organizatorem konkursu możliwy jest drogą mailową (pod adresem konkurs@sportclub.com.pl) lub telefoniczną (tel. 91 88 66 057 / 91 83 62 070) lub poprzez prywatną wiadomość wysłaną na facebookowy profil https://www.facebook.com/SportClubcompl/  

pixel