Gwarancja najniższej ceny

Gwarantujemy zwrot różnicy w cenie, jeśli w innym sklepie możesz kupić taniej identyczny produkt!

Sklep internetowy www.sportclub.com.pl gwarantuje Państwu, że wszystkie dostępne u nas produkty, sprzedawane są w najniższych cenach.

Dzięki udzielonej przez nas Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonywać zakupów z poczuciem pewności,
że sprzedawanych przez nas towarów  nie kupią Państwo taniej u innych sprzedawców.

Jeżeli po dokonaniu zakupu okazałoby się, że taki sam towar można zakupić taniej w innym sklepie, wówczas zwrócimy Państwu pełną różnicę w cenie!

1. Sklep internetowy www.sportclub.com.pl gwarantuje swoim klientom najniższe ceny w Polsce i w UE.
2. W przypadku przedstawienia w terminie 7 dni (liczonego od daty sprzedaży) możliwości zakupu identycznego produktu w niższej cenie, sklep internetowy www.sportclub.com.pl zwróci klientowi różnicę pomiędzy kwotą zapłaconą w www.sportclub.com.pl a ceną dostępną u wskazanego dostawcy.
3. Porównanie ofert dotyczy towarów oryginalnych, oferowanych przez autoryzowanych sprzedawców sprzętu sportowego, dostępnych w tym samym czasie i do zakupu w tej samej ilości. Cena porównywanego produktu z innego sklepu uwzględniania jest tylko jako cena regularna. W przypadkach gdy jest obniżona indywidualnym rabatem lub rabatem ogólnodostępnym nie będzie brana pod uwagę.

W takich przypadkach uprzejmie prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta - salon@sportclub.com.pl i przesłanie informacji o możliwości dokonania zakupu w niższej cenie.

 

pixel