Head MxG

MOC POD KONTROLĄ

POŁĄCZENIE GRAPHENE TOUCH I MAGNEZU

MxG to połączenie Magnezu i Graphene Touch zapewniające doskonały balans pomiędzy mocą i kontrolą, niedostępny w żadnej innej rakiecie. Precyzyjnie odlany Mostek Magnezowy MxG zapewnia niewiarygodną stabilność przy bardzo niskiej wadze.

WIĘKSZA MOC

MOSTEK MAGNEZOWY TO SPECJALNA KONSTRUKCJA WYDŁUŻAJĄCA STRUNY PIONOWE I UŁATWIAJĄCA ICH PORUSZANIE, A CO ZA TYM IDZIE - ZAPEWNIAJĄCA WIĘKSZY SWEET SPOT I WIĘKSZĄ MOC.

WIĘKSZA KONTROLA

JEDNOCZEŚNIE SZTYWNOŚĆ MOSTKA MAGNEZOWEGO ZABEZPIECZA GŁÓWKĘ RAKIETY PRZED DEFORMACJĄ I GWARANTUJE PEŁNĄ KONTROLĘ PRZY KAŻDYM UDERZENIU.

ZNAJDŹ NAJLEPSZY MODEL MXG DLA CIEBIE

MXG 1

Przedstawiamy nową generację technologii w rakietach tenisowych. MxG 1 i przełomowa technologia MXG to wyjątkowe połączenie mocy i kontroli dla wszystkich profesjonalnych i zaawansowanych tenisistów.

KUP TERAZ

MXG 3

MxG 3 to idealna rakieta dla tenisistów, którzy za pomocą nowoczesnych technologii pragną poprawić swoją grę i doświadczyć niebywałej mocy pod kontrolą: zarówno podczas turnieju jak i treningu.

KUP TERAZ

MXG 5

MxG 5 to idealna rakieta dla tenisistów, którzy z pomocą nowoczesnych technologii chcą przenieść swoją grę na następny poziom i doświadczyć niebywałej mocy pod kontrolą.

KUP TERAZ

MXG 7

Przedstawiamy nową generację technologii w rakietach tenisowych. MxG 7 i przełomowa technologia MXG to wyjątkowe połączenie mocy i kontroli dla wszystkich początkujących tenisistów.

KUP TERAZ
pixel