Slazenger

Obecna na rynku już od przeszło wieku, włoska firma Slazenger to znany europejski producent eleganckiej odzieży sportowej, obuwia i różnego rodzaju akcesoriów dedykowanych takim sportowym dyscyplinom jak krykiet, hokej czy tenis ziemny. W ofercie sklepu internetowego sportclub.com.pl znajdziesz wybrane produkty tej marki – najlepszej jakości sprzęt dla tenisistów.

Historia marki Slazenger sięga końca XIX wieku, dokładnie 1881 roku. Firma została założona przez braci Ralfa i Alberta Slazenger i od ich nazwiska pochodzi jej nazwa. Współczesna oferta firmy to przede wszystkim odzież, obuwie i akcesoria sportowe dedykowane trzem dyscyplinom sportu: krykietowi, hokejowi i tenisowi. Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się w wybrane akcesoria tenisowe tej marki. Znajdziesz w tym miejscu m.in. oryginalne piłki do tenisa ziemnego Wimbledon Slazenger. To najwyższej klasy sprzęt stosowany podczas oficjalnego turnieju wielkoszlemowego Wimbledon. Jeśli zatem chcesz sprawdzić, jakimi piłkami grają najlepsi, nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jak na profesjonalny sklep tenisowy przystało, oferujemy klientom piłki w opakowaniach jednostkowych oraz bardziej ekonomicznych opakowaniach zbiorczych.

Jeśli uprawiasz tenis ziemny i szukasz dobrej jakości sprzętu do gry, zapoznaj się z całością naszej oferty na akcesoria włoskiej marki Slazenger. Oczywiście w sklepie czeka na Ciebie również profesjonalna odzież tenisowa, doskonałej jakości obuwie, rakiety i naciągi. To nowoczesny sprzęt stworzony z myślą o zawodowcach i amatorach chętnie zaglądających na kort tenisowy. Zapraszamy do składania zamówień.

pixel