Buty tenisowe ASICS GEL RESOLUTION 7

2017-01-10

Im więcej jest graczy, tym więcej upodobań co do doboru sprzętu tenisowego. Niektórzy tenisiści i amatorzy lubią minimalizm, inni krzykliwe kolory, a pozostali oczekują komfortu niezależnie od wyglądu.

Wraz z rokiem kalendarzowym 2017, czas na sporo nowości. Tym razem przedstawiamy Wam produkt z bardzo szerokiej na rynku oferty butów do tenisa . Obuwie na korty marki Asics cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród zawodników z czołowych miejsc rankingu ATP, WTA oraz graczy klubowych, a także amatorów. Czemu tak chętnie ludzie kupują buty tenisowe marki Asics? .

Odpowiedź wydaje się bardzo prosta, zawodnicy cenią sobie przede wszystkim wysoki komfort oraz stabilność. Od wielu lat w butach tenisowych Asicsa z bardzo popularnej linii Resolution nic się nie zmienia i to właśnie komfort i stabilizacja stopy stoją na pierwszym miejscu.

W kolekcji wiosna-lato 2017 nowa odsłona butów tenisowych Asics Gel Resolution będzie w bardzo żywej i odważnej kolorystyce, co daje wrażenie buta dynamicznego i agresywnego.

Główną różnicą względem poprzedniego modelu, znanego ze wcześniejszych sezonów, jest budowa cholewki i użyte materiały. Nowy resolution sprawia wrażenie bardzo dobrze wykonanego i trwałego buta do tenisa.

Gracze użytkujący poprzednią odsłonę tego modelu na pewno dostrzegą tę różnicę na pierwszy rzut oka.

W 7 edycji Gel Resolution tenisiści będę mieli do wyboru dwa rodzaje podeszwy: allcourt przystosowaną do gry na każdego rodzaju nawierzchni, nie zostawiającą przy tym żadnych śladów oraz bardzo popularną podeszwę typu CLAY, dedykowaną specjalnie na korty naturalne z mączką.

Oczywiście i w tym sezonie marka ASICS zadbała o to aby tenisiści, tenisistki ale także juniorzy mieli do wyboru kilka kolorystyk nowego modelu buta do tenisa ASICS GEL RESOLUTION 7.

Nowością w tym sezonie będzie również bardzo dobrze znany już tenisistom model Asics Gel Challenger. W roku 2017 będziemy mogli zobaczyć już 11 odsłonę tego modelu.

Nowa odsłona długo wyczekiwanego modelu butów do tenisa ASICS GEL RESOLUTION 7 już wkrótce, bądźcie czujni.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2017
pixel