Premiery

Zapowiedzi najciekawszych nowości

Babolat Pure Aero 2023 - kontroluj rotację

Pure Aero 2023: kontroluj swój topspin

Dla zawodników wymagających, którzy preferują mocne uderzenia blisko linii końcowej kortu, proponujemy ikoniczną rakietę ważącą 300 gramów. W 8. generacji Pure Aero, dodaliśmy do legendarnego topspinu jeszcze więcej czucia, dzięki naturalnym włóknom lnu zintegrowanym z warstwami grafitu. Rakieta jest również bardziej precyzyjna dzięki gęściej ułożonym strunom i mniejszej sztywności ramy.

 

Czytaj więcej
NOWA SERIA RAKIET HEAD RADICAL 2023

Jeśli szukasz doskonałej rakiety tenisowej, która zapewni Ci fantastyczną grywalność, moc, kontrolę oraz rotację, to koniecznie musisz poznać nową serię rakiet HEAD Radical 2023. Udoskonalona dzięki zastosowaniu innowacyjnej konstrukcji Auxetic, ta rakieta oferuje nie tylko doskonałe czucie uderzenia, ale także wszechstronność, idealnie łącząc różne style gry. Bez względu na to, czy jesteś graczem grającym z podobnymi stylami, czy preferujesz ofensywną grę, czy też defensywną, rakiety Radical dostarczą Ci najlepsze wrażenia na korcie. Sprawdź już dziś, co nowa seria rakiet HEAD Radical 2023 może Ci zaoferować!

Czytaj więcej
PURE AERO RAFA 2 generacji

Pure Aero RAFA - druga generacja rakiety tenisowej od marki Babolat powraca w nowej odsłonie! Najnowsza kolekcja wyróżnia się nie tylko zmienioną kolorystyką, ale również poprawioną specyfikacją. Dzięki wyważeniu z przesunięciem w stronę główki, rotacja piłki staje się łatwiejsza, a zmniejszona waga w porównaniu do poprzedniej wersji ułatwia manewrowanie rakietą.

To jednak nie wszystko! W kolekcji znajduje się także rakieta juniorska o długości 26 cali, idealna dla najmłodszych tenisistów. Dodatkowo, nowe torby charakteryzują się większą pojemnością i trwalszą konstrukcją, co pozwoli na bezpieczne przechowywanie i transport sprzętu tenisowego.

Dla wszystkich miłośników tenisa, którzy cenią sobie jakość i innowacyjne rozwiązania, kolekcja Pure Aero RAFA stanowi doskonały wybór!

 

Czytaj więcej
NOWA SERIA RAKIET HEAD GRAVITY 2023

Head Gravity 2023 - nowa seria modeli rakiet tenisowych dla wymagających graczy

Udoskonalone dzięki innowacyjnej technologii Auxetic zapewniającej doskonałe czucie uderzenia i grywalność, nowa seria rakiet GRAVITY zapewnia agresywnym tenisistom kontrolę, elastyczność oraz wybaczalność błędów, tak potrzebne aby dominowac nad przeciwnikiem.

 

Czytaj więcej
Rakieta tenisowa HEAD GRAPHENE TOUCH RADICAL
Rakieta do tenisa HEAD RADICAL to z pewnością jedna z najbardziej popularnych rakiet wśród amatorów, zawodników klubowych oraz profesjonalnych graczy na całym świecie – między innymi Andy Murray. Już za kilka dni będziecie mieli okazje przekonać się o zaletach nowego jeszcze lepszego i wszechstronnego Radicala.
Czytaj więcej
Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive 2018
Już niedługo świat tenisowy ujrzy zupełnie nowe oblicze najbardziej popularnej rakiety tenisowej Babolat. Mowa oczywiście o kultowym modelu PURE DRIVE, który podbija serca tenisistów na całym świecie.
Czytaj więcej
Inżynierowie marki Wilson przygotowali limitowaną edycję rakiet szwajcarskiego tenisisty. Kultowy model rakiety do tenisa PRO STAFF w nowej nietuzinkowej odsłonie już wkrótce będzie dostępny w naszym sklepie tenisowym.
Czytaj więcej
pixel