Nasze testy

Zobacz testy topowych produktów

Test butów tenisowych HEAD NZZZO TEAM
Dzięki uprzejmości sklepu tenisowego sportclub.com.pl oraz marce HEAD otrzymałam do przetestowania kolejny model butów do tenisa. Tym razem były to buty tenisowe Head Nzzzo Team przystosowane na wszystkie rodzaje nawierzchni. Już z początku miały u mnie dość wysoko podniesioną poprzeczkę, a to za sprawą mojego poprzedniego testu butów tenisowych Asics Gel Resolution 7, którymi byłam zachwycona
Czytaj więcej
Test butów tenisowych ASICS GEL - RESOLUTION 7 CLAY
Tym razem miałam okazję przetestować buty tenisowe Asics Gel – Resolution 7 CLAY przeznaczone do gry na kortach ceglanych. W trakcie swojej kariery tenisowej nigdy nie grałam w butach tej firmy, dlatego byłam ciekawa czego mogę się po nich spodziewać. Kiedyś miałam okazję wypróbować obuwie siatkarskie marki Asics i zapamiętałam je jako bardzo wygodne oraz wytrzymałe, dlatego tym bardziej moje oczekiwania względem butów do tenisa Asics były wysokie.
Czytaj więcej
Test rakiety do tenisa Wilson Pro Staff 97 ULS
Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 97 ULS to model, który dostałem w komplecie z innymi, trzema ramami do testów. Szczerze mówiąc, w planach miałem sprawdzić ją na końcu, bo jakoś ani parametry, ani wygląd nie wzbudziły we mnie większego zainteresowania. Jednak po dłuższym zastanowieniu, 270 gram i główka 97 cali zaciekawiły mnie na tyle, że zmieniłem kolejność i czarna rama przeszła na sam początek.
Czytaj więcej
Test rakiety tenisowej Yonex Vcore Duel G100 (300G)
Marka rakiet tenisowych Yonex wywodząca się z kraju kwitnącej wiśni co roku zwiększa swoją popularność, a sukcesy Wawriniki, czy Kerber (niedawno wygrała US OPEN) pomagają w jej propagowaniu. Dla mnie jednak wzrost zainteresowania wiąże się głównie z coraz lepszymi produktami.
Czytaj więcej
Piłki Wilson AO cieszą się bardzo dużą popularnością i tym samym są jednymi z najczęściej używanych piłek zarówno przez zawodników jak i amatorów. Poniżej przedstawiam krótką charakterystykę tych piłek i moje wrażenia z gry. Testowane na nawierzchni twardej (hard court).
Czytaj więcej
pixel