Naciąg do rotacji

2023-11-03
Naciąg do rotacji

Kiedy gracze tacy jak Rafel Nadal są na tournee, jedną z najbardziej poszukiwanych cech tenisistów jest zdolność do generowania potężnej rotacji górnej.  

Jeśli chcesz pójść w ich ślady, nie ma wątpliwości, że poliestrowe naciągi tenisowe są fantastycznym wyborem. Ich gładka powierzchnia i możliwość ponownego wskoczenia na miejsce to dynamiczne kombinacje, które pomogą Ci wygenerować maksymalny obrót.  

Jednak mając na rynku więcej niż kilka naciągów poliestrowych, jeden z nich wyróżnia się jako najlepszy do rotacji topspinowej, a jest nim Yonex Poly Tour Spin.        

Yonex Poly Tour Spin osiąga maksymalną rotację górną. Po pierwsze, jako poliestrowe naciągi tenisowe są gładkie i szybko wracają na miejsce po kontakcie, pomagając wygenerować rotację.  

Jednak ten zestaw strun idzie o krok dalej dzięki unikalnemu ośmiokątnemu kształtowi, który pomaga chwycić piłkę i jeszcze bardziej zwiększyć potencjał rotacji, co nie ma sobie równych.   Jedną z unikalnych cech Yonex Poly Tour Spin jest to, że gra nimi jest zaskakująco wygodna jak na poliestrowe naciągi tenisowe, co czyni je doskonałą opcją dla każdego.  

Rotacja  

Cechą charakterystyczną Yonex Poly Tour Spinjest jego zdolność do maksymalizacji rotacji, co jest natychmiast widoczne podczas uderzeń w ziemię. Piłka wystrzeliwuje się z moich sznurków z imponującą akcją i łatwością.  

Kontrola  

Rotacja i niska moc Poly Tour Spin pozwalają  na pełne zamachy i znaczne cięcia piłki, co skutkuje rotacją górną, która pozwala grać nad  siatkę z pewnością, że piłka wpadnie z powrotem do kortu.   Razem te atrybuty dają  silne poczucie kontroli, co pozwala  dyktować punkty i przesuwać graczy z boku na bok.  

Trwałość  

Chociaż trwałość nie zawsze jest najbardziej ekscytującą cechą naciągów tenisowych, Poly Tour Spin zapewnia w tej kategorii i jest naciągiem, na którym możesz polegać, jeśli chodzi o odporność na ścieranie i trwałość. Większość graczy odkryje, że wytnie Poly Tour Spin, aby je zastąpić, zanim się zepsują.  

Kompromisy  

Jak można się spodziewać po strunach polierstrowych, najbardziej znaczącym kompromisem w przypadku Poly Tour Spin jest ich niższa moc i komfort w porównaniu z innymi naciągami. Chociaż niska moc jest częścią tego, co czyni te naciągi fantastycznymi, może to spowodować, że niektórzy gracze będą sfrustrowani brakiem tempa, szczególnie jeśli używają rakiety o mniejszej mocy.  

Co więcej, jest to sztywniejszy polietylen i pod względem komfortu nie przypomina tego, co gracze znajdą w przypadku jelit lub multifilamentów. Dlatego zdecydowanie zalecam graczom rozważenie tego aspektu przed wypróbowaniem go.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2023
pixel