Naciąg z mocą

2023-11-28
Naciąg z mocą

Niestety, nie wszyscy jesteśmy wystarczająco zbudowani, aby podkręcić temperaturę, kiedy tego chcemy. Być może chcesz uderzyć większym serwisem lub uderzeniami po ziemi, albo chcesz dodać trochę popu do bardziej elastycznej, zorientowanej na kontrolę rakiety tenisowej.

Jeśli tak, naciąg, który w naturalny sposób dodaje więcej mocy Twoim uderzeniom, może być świetną opcją, a Tecnifibre X-One Biphase zapewnia dokładnie to jako najlepsze naciągi tenisowe pod względem mocy.

Jako wielowłóknowe naciągi tenisowe, Tecnifibre X-One Biphase to technologiczna potęga z takimi cechami, jak PU 400 i Elastyl, które pomagają efektywniej dostarczać moc.

Są to również niezwykle wygodne naciągi do gry, co czyni je doskonałym wyborem dla graczy z łokciem tenisisty i wyjątkową opcją do stosowania jako część hybrydowego układu naciągów wraz z bardziej zorientowanym na kontrolę i przyjaznym dla rotacji poliestrem.

Moc

Tecnifibre X-One Biphase ma moc i zapewnia moc jako wyróżniającą się cechę. Od serwu po wolej i uderzenia po ziemi – gracze odkryją, że piłka agresywnie odbija się od ich strun.

Niektórzy gracze mogą nawet potrzebować zwiększyć siłę naciągu, aby znaleźć złoty środek pomiędzy równowagą a kontrolą.

Komfort

Ogólnie rzecz biorąc, multifilamenty i tysiące włókien tworzących tę rodzinę strun zapewniają uderzanie przyjazne dla ramienia.

Jednak X-One Biphase wyróżnia się jako wyjątkowo wygodne naciągi, które świetnie amortyzują wstrząsy i redukują uderzenia w ramię, nie tracąc przy tym żywotności, która sprawia, że ​​te naciągi są ulubieńcami tłumów.

Czucie

Choć mocny, Tecnifibre dobrze dopasowuje składniki za pomocą włókna, który zapewnia doskonałe wyczucie i dotyk. Ten element wyróżnia się na tle wszystkich obszarów kortu, ale szczególnie dobrze sprawdza się przy siatce.

Kompromisy

Głównym kompromisem, jaki osiągniesz dzięki Tecnifibre X-One Biphase, jest spin. Podobnie jak prawie wszystkie multifilamenty, nie ma naturalnej zdolności do powrotu na miejsce, co jest cechą pomagającą w generowaniu rotacji górnej.

W porównaniu z poliestrowymi naciągami tenisowymi niektórzy gracze mogą uznać, że X-One Biphase jest przytłaczający, co skutkuje mniejszą kontrolą.

Wreszcie, chociaż czas gry lub żywotność strun jest imponująca, trwałość strun może stanowić problem w przypadku chronicznych łamaczy strun.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2023
pixel