PURE AERO RAFA 2 generacji

2023-05-11
PURE AERO RAFA 2 generacji

Jeśli jesteś tenisowym fanem, który na korcie jest gotów walczyć o każdy punkt, to rakieta Pure Aero RAFA 2 generacji jest dla Ciebie stworzona. Ta rakieta tenisowa jest jeszcze bardziej dynamiczna i jaskrawa niż poprzednia wersja, dzięki całkowicie nowej specyfikacji. Jest kilka gramów lżejsza od swojej poprzedniczki, co ułatwia manewrowanie, ale jednocześnie ma cięższą główkę, bardziej otwarty układ strun oraz sztywniejszą ramę, co pozwala na generowanie większej siły i rotacji, potrzebnych do zepchnięcia przeciwnika do defensywy.

Dzięki systemowi Woofer, wyważeniu na głowę i bardziej otwartemu układowi strun, RAFA 2 generacji zapewni Ci maksymalną dawkę topspinu, abyś mógł odepchnąć przeciwnika od linii końcowej i zdominować wymianę. Sztywniejsza rama i balans w kierunku główki zwiększają również moc uderzeń, co sprawia, że rakieta ta jest idealna dla graczy, którzy chcą nadawać pełnymi mocy uderzeniami tempo na korcie.

Nowa Pure Aero RAFA to nie tylko siła i rotacja, ale także dźwięk wygranej. Odbicia piłki będą promieniować surową mocą, która trudno jest opisać słowami. Otwarty układ strun zapewnia zabójczą rotację, a aerodynamiczna rama ze zintegrowanymi grometami poprawia prędkość główki w trakcie zamachu, co dodaje piłce rotacji. Zoptymalizowany czas kontaktu pomiędzy struną a piłką zapewnia lepsze czucie i komfort podczas gry.

Nowa Pure Aero RAFA różni się od poprzedniej wersji nie tylko specyfikacją, ale także kolorystyką. Rafa chciał, aby rakieta była jeszcze bardziej kolorowa i pozbawiona czerni, dlatego właśnie tak wygląda nowa generacja. Jeśli jesteś gotów na walkę na korcie, nowa Pure Aero RAFA 2 generacji jest idealna dla Ciebie i pomoże Ci stać się legendą tenisa!

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023
pixel