RAKIETA TENISOWA HEAD GRAPHENE XT RADICAL MP LTD

2017-03-07

Im więcej jest graczy, tym więcej upodobań co do doboru sprzętu tenisowego. Niektórzy tenisiści i amatorzy lubią minimalizm, inni krzykliwe kolory, a pozostali oczekują komfortu niezależnie od wyglądu.

Rakieta tenisowa to podstawowy sprzęt do tego aby móc rozpocząć przygodę z tenisem. Najmłodsi gracze zaczynają od rakiet tenisowych juniorskich, a dorośli wybierają rakiety do tenisa seniorskie.

Każdy z grających aktywnie w tenis wie jak ważny jest odpowiedni dobór parametrów rakiety do danego stylu gry i warunków fizycznych. Przy wyborze idealnej ramy warto skupić się na głównych parametrach czyli: wadze rakiety, układowi strun, wielkości główki, szerokości ramy kończąc na sztywności rakiety i balansowi.

Często przy wyborze rakiet kierujemy się też wyglądem i kolorystką rakiety do tenisa. Producenci rakiet do tenisa prześcigają się w dobrze materiałów, technologii ale również kolorom lakierów użytych do malowania ramy. Inżynierowie i projektanci z Austrii wpadli właśnie na taki pomysł i „wypuścili” limitowaną kolekcję rakiety do tenisa HEAD GRAPHENE XT RADICAL MP LTD.

Jak widzicie sami na zdjęciach w historii tenisa nie było jeszcze tak ekstrawaganckiej rakiety jak ta od HEAD. Połącznie takiego designu z najbardziej popularną i lubianą rakietą tenisową HEAD GRAPHENE XT RADICAL MP LTD to musi być strzał w dziesiątkę.

HEAD GRAPHENE XT RADICAL MP to połączenie innowacyjnych technologii (GRAPHENE XT pozwala na rozłożenie masy rakiety w miejsca gdzie jest najbardziej potrzebna, co zwiększa prędkość piłki I umożliwia szybszą grę. Przesunięcie masy w najbardziej newralgiczne miejsca rakiety gwarantuje idealną manewrowość i zwiększa wagę zamachu) i dynamiczny układ strun 16/19 dla jeszcze lepszej gry i zwiększonej rotacji. Rakieta tenisowa HEAD RADICAL MP stworzona z myślą o wszechstronnych graczach poszukujących idealnej kombinacji mocy i czucia.

Oczywiście i w tym sezonie marka ASICS zadbała o to aby tenisiści, tenisistki ale także juniorzy mieli do wyboru kilka kolorystyk nowego modelu buta do tenisa ASICS GEL RESOLUTION 7.

Warto dodać, że nie tylko rakieta trafiła do limitowanej kolekcji ale również nie zapomniano o termobagu, który też wygląda bardzo designersko. Taki komplet na pewno przykuje uwagę na korcie i nie pozostawi złudzeń, że jest się modnym i na czasie. Rakieta tenisowa HEAD GRAPHENE XT RADICAL MP LTD oraz termobag z limitowanej kolekcji dostępny już wkrótce w naszym sklepie tenisowym.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel