Rakieta tenisowa HEAD GRAPHENE TOUCH RADICAL

2017-11-09
Rakieta tenisowa HEAD GRAPHENE TOUCH RADICAL

Rakieta do tenisa HEAD RADICAL to z pewnością jedna z najbardziej popularnych rakiet wśród amatorów, zawodników klubowych oraz profesjonalnych graczy na całym świecie – między innymi Andy Murray. Już za kilka dni będziecie mieli okazje przekonać się o zaletach nowego jeszcze lepszego i wszechstronnego Radicala.

Przygotuj się na same skuteczne zagrania z każdego miejsca na korcie. Marka HEAD przedstawia nową serię rakiet Graphene Touch Radical, oferujących idealne połączenie, mocy, kontroli i rotacji dla wszechstronnych tenisistów. Polecana przez Andyego Murraya, seria Radical wyposażona została w przełomową technologię Graphene Touch (znaną już np. z modelu SPEED), zapewniającą niewiarygodne czucie i redukcję wibracji. Właśnie to samy Andy Murray został po raz kolejny twarzą nowej rakiety tenisowej head radical. Szkot promując nowa kolekcję rakiet radical rzuca wyzwanie fanom i zachęca ich do uderzenia i podzielenia się swoim najbardziej oryginalnym zagraniem.

Nowa rakieta do tenisa GRAPHENE TOUCH RADICAL będzie dostępna w czterech różnych wersjach (PRO, MP, S i LITE) Wszystko to po to, aby każdy z graczy dobrał odpowiedni model pasujący do każdego, indywidualnego stylu gry. Jeżeli chodzi o design nowej kolekcji radical, marka HEAD znowu stanęła na wysokości zadania. Połączenie niebieskiej i szmaragdowo pomarańczowej kolorystyki wraz z oryginalnym, odwróconym logotypem, idealnie odzwierciedla wszechstronność serii. Ten sam motyw oraz kolorystyka jest również do znalezienia w serii toreb Radical.

Rakiety tenisowe HEAD Graphene Touch Radical dostępne są od 10 listopada w naszym sklepie tenisowym www.sportclub.com.pl

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
pixel