Rakieta tenisowa HEAD Graphene Touch EXTREME

2017-07-11
Rakieta tenisowa HEAD Graphene Touch EXTREME

Tym razem prezentujemy premierę od marki HEAD. Seria rakiet tenisowych EXTREME to jedna z najbardziej popularnych i kojarzonych wyłącznie z marką HEAD.

Jeżeli lubisz grać mocno i z dużą rotacją to nowa rakieta HEAD Graphene Touch EXTREME została stworzona z myślą o Tobie. To właśnie nowe rakiety tenisowe z serii EXTREME gwarantują wyjątkową rotację. Dobrze już znana technologia Graphene Touch zbiera bardzo pochlebne opinie wśród amatorów, zawodowych tenisistów oraz trenerów z całego świata. W przypadku nowej linii rakiet do tenisa HEAD EXTREME inżynierowie z Austrii również zastosowali sprawdzoną w poprzednich flagowych modelach technologię Graphene Touch, która zapewnia graczowi wyjątkowe czucie i redukcję wibracji powstałych podczas uderzenia. W serii rakiet tenisowych EXTREME to pierwszy raz kiedy zdecydowano się na wdrożenie tej technologii. Nowa rakieta tenisowa HEAD Graphene Touch EXTREME to idealny wybór dla agresywnie grających tenisistów z linii końcowej kortu, dzięki połączeniu rotacji z nieograniczoną siłą.

 

Rakieta tenisowa HEAD Graphene Touch EXTREME, ma zupełnie nową konstrukcję ramy oraz kształt główki rakiety. Dzięki tym zmianom rakieta tenisowa EXTREME zapewnia maksymalną stabilność i komfort podczas długich wymian na korcie. Kolejną technologiczna nowością zastosowaną w rakiecie do tenisa HEAD Graphene Touch EXTREME jest system funnel gromet 360. Ta technologia odpowiada za swobodny ruch strun, co przekłada się na zwiększenie rotacji, szybszą reakcję i dynamikę w trakcie uderzenia piłki. Podobnie jak w poprzedniej edycji rakiet tenisowych HEAD EXTREME tenisiści do wyboru będą mieli trzy modele rakiet EXTREME MP, EXTREME S i najlżejszy model EXTREME LITE. Uzupełnieniem całej gamy rakiet tenisowych HEAD z kolekcji EXTREME będą termobagi oraz plecak tenisowych, które nawiązuje kolorystyką do nowej kolekcji HEAD EXTREME. Rakiety tenisowe HEAD EXTREME dostępne będę w naszym sklepie tenisowym sportclub.com.pl już na początku lipca.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixel