Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF RF85 LTD

2017-07-04

Inżynierowie marki Wilson przygotowali limitowaną edycję rakiet szwajcarskiego tenisisty. Kultowy model rakiety do tenisa PRO STAFF w nowej nietuzinkowej odsłonie już wkrótce będzie dostępny w naszym sklepie tenisowym.

Każdy limitowany produkt na rynku wzbudza znacznie większe zainteresowanie. Tym razem na pewno też tak będzie, ponieważ dotyczy to jednej z najlepszych marek produkujących sprzęt tenisowy, ale również 18 krotnego zwycięzcy wielkich szlemów Rogera Federera. Fani Maestro – bo tak nazywają Rogera jego wielbiciele, będą mieli okazję wzbogacić swoją kolekcję rakiet tenisowych o nowy model Wilson PRO STAFF RF85 LTD. Wizualnie limitowana wersja rakiety tenisowej Wilson Pro Staff nie będzie znacznie się różniła od obecnego modelu PS 97. Na ramie rakiety znajdziemy oczywiście informację o tym, że jest to limitowana edycja rakiety tenisowej Wilson oraz graficzną podobiznę Rogera Federera. Malowanie ramy będzie w czarnym matowym kolorze z czarnym połyskliwymi wstawkami na główce rakiety. Znacznie będą różniły się właściwości i specyfikacja techniczna nowego modelu Wilson PRO STAFF RF85 LTD.

Model Wilson PRO STAFF RF85 LTD oczywiście będzie posiadał technologie już dobrze znane z regularnej kolekcji PRO STAFF.

Materiał zastosowany do produkcji limitowanej rakiety Rogera Federera to połączenie Braided Graphite i włókien kewlaru.


Poniżej przedstawiamy parametry techniczne modelu WILSON PRO STAFF RF85 LTD.

  • Powierzchnia główki: 85 in / 548cm2
  • Waga: ok. 357 gram z naciągiem
  • Szerokość ramy: 17mm
  • Układ strun: 16x18
  • Długość: 27 in / 68,5 cm.
Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF RF85 LTD dostępna w naszym sklepie tenisowym sportclub.com.pl już w pierwszej połowie lipca 2017.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixel