Wytrzymały naciąg

2023-12-01
Wytrzymały naciąg

Jeśli jesteś wielkim graczem, który często psuje struny lub chcesz przedłużyć żywotność każdej struny, będziesz potrzebować trwałej opcji, która wytrzyma. W końcu zbyt częste restringowanie może stać się kosztownym nawykiem.  

Po raz kolejny naciągi poliestrowe wychodzą na prowadzenie w roli lidera w zakresie trwałości dzięki solidnej konstrukcji z monofilamentu i gładkiej powierzchni chroniącej przed nacięciami.  

Chociaż większość poliestrowych naciągów tenisowych jest znacznie trwalsza niż jelita naturalne, wielowłóknowe lub syntetyczne, moim wyborem najlepszych wytrzymałych naciągów na rok 2023 jest Solinco HEAVEN STRINGS OUTLAST        

Solinco HEAVEN STRINGS OUTLAST  to nowszy naciąg wydany w 2020 roku, ale szybko zyskał popularność jako mocny pretendent do jednego z najlepszych poli.  

Chociaż trwałość jest jedną z jej cech definiujących, osiąga dobre wyniki w wielu innych obszarach, w tym w rotacji, kontroli i czasie utrzymywania wydajności naciągu.

Podobnie jak niektóre inne polisy oferowane przez Solinco, HEAVEN STRINGS OUTLAST o naciąg który oferuje dodatkowe branie. Jeśli szukasz bardzo wytrzymałego polietylenu, który nie skąpi wydajności w innych obszarach, warto go sprawdzić w 2023 roku.    

Trwałość  

Jeśli mocno uderzasz lub chronicznie zrywasz struny i potrzebujesz dodatkowej wytrzymałości, aby przedłużyć żywotność strun, nie szukaj dalej niż Solinco HEAVEN STRINGS OUTLAST . To jeden z najtrwalszych sznurków na rynku.  

Rotacja  

Dzięki poliestrowej konstrukcji SolincoHEAVEN STRINGS OUTLAST  zapewnia wspaniały dostęp do rotacji. Szczególnie podobała mi się silna rotacja , którą można wytwarzać podczas uderzeń po ziemi, i pomoga zapewnić mnóstwo rotacji przy  serwisie z kickiem, co zwiększyło odbicie piłki od kortu – daleko od stref uderzenia większości zawodników.  

Kontrola  

Kiedy naciąg zapewnia wyjątkową równowagę pomiędzy rotacją i czuciem w zestawie o małej mocy, otrzymujesz doskonałą kontrolę. Solinco HEAVEN STRINGS OUTLAST spełnia tę rolę, co pomogło mi dyktować punkty.  

Kompromisy  

Aby uzyskać większą trwałość, jaką zapewnia Solinco HEAVEN STRINGS OUTLAST , będziesz musiał pójść na pewne ustępstwa. W szczególności niższa moc i mniejszy komfort.   Jeśli jednak struna o małej mocy jest atrakcyjna i nie doświadczyłeś żadnych problemów z ramieniem, będzie ona dobrze dopasowana.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2023
pixel